deutch deutch
Silco® / Akrylátové tmely

Naše produkty

ZOBRAZENÍ: obrázkové tabulkové
ŘADIT DLE: názvu ceny

SILCOSEALANT Akrylátový tmel PLUS - SWL

Jednosložková akrylátová těsnící hmota pro vnitřní použití s maximální schopností pohybu 12 % vhodná pro utěsnění spojů a spár bez dilatačního namáhání a bez dlouhodobého působení vlhkosti – např. u betonu, zdiva, omítek, tvárnic, cihel, vláknocementu, sádrokartonu, surového a eloxovaného hliníku, dřeva nebo tvrdých umělých hmot. Vhodná je také pro lepení expandovaného polystyrenu na savé podklady. Akrylátový tmel nelze používat v sanitární oblasti, na mramoru / přírodním kameni, v podzemních stavbách, na živičných podkladech, na neimpregnovaných kovových podkladech, a ve spárách, které jsou v trvalém kontaktu s vlhkostí (např. betonové plochy v kontaktu se zemí).

Dostupnost: Skladem
Balení: kartuše
Dostupná balení: 310 ml
Doporučená cena: 35 Kč bez DPH
Cena: 40 Kč s DPH / 33 Kč bez DPH
Detail výrobku

SILCOSEALANT Akrylátový tmel EXTERIER - SWL

Jednosložková akrylátová těsnící hmota pro vnitřní i venkovní použití s maximální schopností pohybu < 15 %. Pro utěsnění spojů a spár s mírným dilatačním namáháním a bez dlouhodobého působení vlhkosti – např. u betonu, zdiva, omítek, tvárnic, cihel, vláknocementu, sádrokartonu, surového a eloxovaného hliníku, dřeva nebo tvrdých umělých hmot. Vhodná je také pro lepení expandovaného polystyrenu na savé podklady. Akrylátový tmel EXTERIER nelze používat v sanitární oblasti, na mramoru / přírodním kameni, v podzemních stavbách, na živičných podkladech, na neimpregnovaných kovových podkladech, jakož i ve spárách, které jsou v trvalém kontaktu s vlhkostí (např. betonové plochy v kontaktu se zemí).

Dostupnost: Připravujeme
Balení: kartuše
Dostupná balení: 310 ml
Doporučená cena: 0 Kč bez DPH
Cena: 0 Kč s DPH / 0 Kč bez DPH
Detail výrobku

SILCOSEALANT Akrylátový tmel ELASTIC

Jednosložková akrylátová těsnící hmota pro vnitřní i venkovní použití s maximální schopností pohybu < 25 %. Fyzikálně vysychající těsnící hmota na bázi akrylové disperze. Pro utěsnění spojů a spár s mírným dilatačním namáháním a bez dlouhodobého působení vlhkosti – např. u betonu, zdiva, omítek, tvárnic, cihel, vláknocementu, sádrokartonu, surového a eloxovaného hliníku, dřeva nebo tvrdých umělých hmot. Vhodná je také pro lepení expandovaného polystyrenu na savé podklady.

Dostupnost: Připravujeme
Balení: kartuše
Dostupná balení: 310 ml
Doporučená cena: 0 Kč bez DPH
Cena: 0 Kč s DPH / 0 Kč bez DPH
Detail výrobku

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016