deutch deutch
GREAT STUFF™ Pro / Montážní pěny DOW

GREAT STUFF ProGS Ohnivzdorná " B1 " 750ml - pistolová

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 255 Kč bez DPH

Cena: 293 Kč s DPH /242 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / GUN
Dostupná balení:750 ml
Záruka:18 měs.
Popis:Montážní pěna ohnivzdorná B1 je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 40-ti násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat. Montážní pěna ohnivzdorná B1 je vhodná pro vnitřní i vnější použití na upevňování a těsnění elektroinstalací protipožárních dveří, trezorů, dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod., všude tam, kde jsou zvýšené požadavky na odolnost proti ohni.

Normy : EN ISO 717-1
BS 476 part 20 - DIN 4102

Odolnost : 5 h

Technické informace

1. Charakteristika :
Montážní pěna ohnivzdorná B1 je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 40-ti násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat.

2. Použití :
Montážní pěna ohnivzdorná B1 je vhodná pro vnitřní i vnější použití na upevňování a těsnění elektroinstalací protipožárních dveří, trezorů, dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod., všude tam, kde jsou zvýšené požadavky na odolnost proti ohni.
Aplikační postup :
Podkladové plochy musí být odprášené, odmaštěné, mohou být vlhké, ne však ojíněné nebo pod vodou. Dóza pěny před aplikací by měla mít teplotu od +5°C do +35°C (ideální je +20°C), dózu je nutné min. 1 minutu před aplikací protřepat ve vodorovné poloze. Poté se našroubuje aplikační hadička – v provedení SPRAY nebo se dóza našroubuje na aplikační pistoli, provedení GUN. Vyplňovaný prostor vyplňte maximálně do poloviny, pěna intenzivně nabývá. Čerstvou pěnu odstraníte výrobkem MASTERsil® Čistič pěny nebo MASTERsil® Odstraňovač silikonu a pěny, zaschlou pěnu pouze mechanicky.

3. Barva : žlutá

4. Balení : plechová dóza 750 ml GUN

5. Životnost a skladování v originálních obalech při teplotě +5°C až +30°C po dobu 12 měsíců, lahve chraňte před přímým slunečním zářením a nevystavujte je teplotám nad +50°C.

6. Upozornění :
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016