deutch deutch

Lepidlo FIX ONE - bílá - MS polymer

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 139 Kč bez DPH

Cena: 160 Kč s DPH /132 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:290 ml
Záruka:18 měs.
Popis:MASTERsil® – FIX ONE je jednosložkový těsnící tmel bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel, parafínů a kaučuků. V průběhu vytvrzování bez zápachu, odolává UV záření, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, je přetíratelný po 24 hodinách. MASTERsil® – FIX ONE je určen zejména pro tmelení a lepení v kovoprůmyslu – tmelení spár při výrobě vagonů, kontejnerů, karosérií, lodí, člunů, výroba klimatizací, vzduchotechniky, zasklívání vozidel, pružné lepení a spárování ve stavebnictví, tmel má vysokou odolnost proti plísním. Vysoký modul zaručuje maximálně pevný spoj. Tmel má výbornou adhezi k neporézním podkladům bez použití primeru.

Technické informace

1. Charakteristika
MASTERsil® – FIX ONE je jednosložkový těsnící tmel bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel, parafínů a kaučuků. V průběhu vytvrzování bez zápachu, odolává UV záření, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, je přetíratelný po 24 hodinách.

2. Použití
MASTERsil® – FIX ONE je určen zejména pro tmelení a lepení v kovoprůmyslu – tmelení spár při
výrobě vagonů, kontejnerů, karosérií, lodí, člunů, výroba klimatizací, vzduchotechniky, zasklívání vozidel, pružné lepení a spárování ve stavebnictví, tmel má vysokou odolnost proti
plísním. Vysoký modul zaručuje maximálně pevný spoj. Tmel má výbornou adhezi k neporézním podkladům bez použití primeru.
Aplikační postup
Podkladové plochy musí být suché, odmaštěné a odprášené. Odřízněte špičku kartuše nad závitem, našroubujte aplikační špičku, tu šikmo seřízněte dle šíře spáry a pomocí vytlačovací pistole nanášejte tmel, ten finálně upravte do 15 minut pomocí stěrky. Přebytečný čerstvý tmel odstraníte rozpouštědlem, zvulkanizovaný pomocí MASTERsil® - Odstraňovač silikonu a pěny nebo mechanicky.

3. Technické údaje bílý
Systém reakce vulkanizace
Teplota zpracování +5°C až + 40°C
Teplotní odolnost - 40°C až +100°C, krátkodobě +120°C
Objemová hmotnost 1,40 g/ml
Povrchový škraloup 20-30 minut
Rychlost vysychání 3 – 4 mm / 24 hodin
Pevnost v tahu 1,5 MPa
Tažnost 500 %
Tvrdost 45 -50 ShA
Lineární smrštění <1 %
Modul 0,6 N/mm2
Trvalá deformace 25%

4. Barva bílá

5. Balení kartuše 290 ml, v kartonu 25 ks

6. Životnost a skladování v originálních obalech při teplotě 0°C až +25°C po dobu 12 měsíců.

7. Upozornění
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016