deutch deutch

SILCOSEALANT Polyuretanový tmel PU 25 ShA

Dostupnost: Na dotaz
Doporučená cena: 0 Kč bez DPH

Cena: 0 Kč s DPH /0 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:310 ml
Záruka:12 měs.
Popis:SILCOSEALANT PU 25 je jednosložkový elastický polyuretanový tmel tuhnoucí reakcí se vzdušnou vlhkostí. SILCOSEALANT PU 25 je zařazen francouzskou zkušebnou S.N.J.F. do kategorie 25E pro velmi dobrou adhezi k většině materiálů bez nutnosti použití primeru. SILCOSEALANT PU 25 - na spárování prefabrikovaných panelů a obvodových plášťů budov obecně, spojovací a střešní spáry, přechodové spáry oken a dveří, spáry ve dřevu, plastech a kovu včetně hliníku. Lepení betonových a keramických obkladů.

Silco®

Výrobky značky Silco® jsou vyráběny v Evropské unii, převážně v Německu a ve Francii. Jsou to produkty nejvyšší kvality, které vychází z posledních trendů a technologií. Ucelené portfolio výrobků značky SILCO přináší komplexní řešení při lepení, tmelení, izolování, vyplňování, a to jak ve stavebnictví a průmyslu, tak v domácnosti.

Naší filozofií je zajistit pro zákazníka maximálně efektivní, jednoduché a dostupné řešení jeho požadavků, přitom neplýtvat prostředky a chránit životního prostředí. Proto neustále zdokonalujeme a modernizujeme naše výrobky a služby, abychom trvale přinášeli nejlepší možná řešení.

Kvalita našich výrobků a servis, který poskytujeme dohromady s velmi příznivými cenami, z nás činí nejlepší nabídku na trhu.


Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016