deutch deutch

SILCOFOAM PU lepidlo IZO EXPRESS pistolové - 12 m2

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 131 Kč bez DPH

Cena: 151 Kč s DPH /124 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / GUN
Dostupná balení:750 ml
Popis:Jednokomponentní profesionální PU lepidlo určené k upevňování fasádních, tepelně izolačních desek z pěnového polystyrenu. PU lepidlo je rovněž ideální pro vyplňování mezer mezi izolačními deskami. Lepidlo je odolné proti plísním, extrémním teplotám (od -60ºC do +100ºC) vlhkosti a stárnutí. Dodatkově má lepidlo vynikající přilnavost k běžným stavebním materiálům jako jsou: pěnový polystyren, omítka, cihly, pórobeton, dřevo, tvrzené PVC, cement, bitumenové pásy, vytvrzené PU pěny, kovy, sádrokarton.

Technické informace

Pro velice efektivní lepení izolantu, 1 dóza nahradí více jak 1 pytel lepidla = pouze 1,1 kg

Vydatnost - až 12 m2 z dózy

Systém vytvrzování
Vlhkem vytvrzující polyuretan.

Speciální vlastnosti
• Pevná a trvalá přídržnost pěnového polystyrénu a ostatních, běžných stavebních materiálů
• Zrychluje a zjednodušuje proces zateplování
• Zvýšená teplotní izolace
• Snižuje pravděpodobnost výskytu tepelných mostů
• Vhodné pro použití v interiérech i exteriérech
• Snižuje výskyt plísní a hub
• Okamžitě použitelné

Oblasti použití
Upevňování tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu k většině stavebních podkladů. Lepení parapetů, OSB desek (pero - drážka). Lepení polystyrénů do špalet při montáži oken. Vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami. Vyplňování prasklin ve zdech. Lepení keramických obkladů na rovné plochy. Lepení příčkového zdiva atd.

Silco®

Výrobky značky Silco® jsou vyráběny v Evropské unii, převážně v Německu a ve Francii. Jsou to produkty nejvyšší kvality, které vychází z posledních trendů a technologií. Ucelené portfolio výrobků značky SILCO přináší komplexní řešení při lepení, tmelení, izolování, vyplňování, a to jak ve stavebnictví a průmyslu, tak v domácnosti.

Naší filozofií je zajistit pro zákazníka maximálně efektivní, jednoduché a dostupné řešení jeho požadavků, přitom neplýtvat prostředky a chránit životního prostředí. Proto neustále zdokonalujeme a modernizujeme naše výrobky a služby, abychom trvale přinášeli nejlepší možná řešení.

Kvalita našich výrobků a servis, který poskytujeme dohromady s velmi příznivými cenami, z nás činí nejlepší nabídku na trhu.


Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016