deutch deutch

SILCOCLEAN Čistič PU pěny

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 117 Kč bez DPH

Cena: 134 Kč s DPH /111 Kč bez DPH/


Balení:tlaková dóza / SPRAY + GUN
Dostupná balení:500 ml
Záruka:18 měs.
Popis:Multifunkční rozpouštědlový čistící prostředek pro odstranění nevytvrzených PU pěn a PU lepidel, připravený k okamžitému použití. Obsahuje hnací plyn šetrný k životnímu prostředí. Univerzálně použitelný díky přídavnému rozprašovači. Nezanechává lepivý film. Rychle účinkuje. Opakovaně použitelný. Teplota zpracování: +5°C až +30°C. Čištění aplikačních pistolí na PU pěnu (ventilů, trysek). Odmašťování ocelových povrchů před nanesením silikonových a polyuretanových tmelů.

Technické informace

Popis produktu :
Multifunkční čistící prostředek pro odstranění nevytvrzených PU pěn a PU lepidel, připravený k okamžitému použití.

Speciální vlastnosti :
Obsahuje hnací plyn šetrný k životnímu prostředí. Univerzálně použitelný díky přídavnému rozprašovači. Nezanechává lepivý film. Rychle účinkuje. Opakovaně použitelný. Teplota zpracování: +5°C až +30°C.

Oblasti použití :
Čištění aplikačních pistolí na PU pěnu (ventilů, trysek). Odstraňování zbytků nevytvrzené PU pěny a PU lepidla. Odmašťování ocelových povrchů před nanesením silikonových a polyuretanových tmelu.

Pracovní postup :
Plechovku před použitím pořádně protřepejte ( min. 30x ). Dózu našroubujte na adaptér pistole až na doraz. Stiskněte ovládací kohoutek pistole. Přidržujte spoušť pistole otevřenou tak dlouho, dokud tekutina vycházející z pistole není zcela čistá a bez zbytků pěny. Pokud chcete použít rozprašovač na čištění předmětu, nasaďte jej na trysku čističe a stiskněte. Po použití otřete mokré části čistým suchým hadříkem.

Bezpečnost:
Dodržujte základní hygienická a bezpečnostní opatření. Pří práci nepijte, nejezte, nekuřte! Používejte vhodný ochranný oděv, rukavice, brýle nebo obličejový štít. Více informací viz. Bezpečnostní list výrobku.

Balení :
Aerosolová dóza 500 ml

Skladovatelnost :
Spotřebujte do data uvedeného na dně dózy. Skladujte ve svislé poloze (ventilem vzhůru) při teplotách +10°C až +30°C. Chraňte před mrazem a vysokými teplotami i během přepravy.

Silco®

Výrobky značky Silco® jsou vyráběny v Evropské unii, převážně v Německu a ve Francii. Jsou to produkty nejvyšší kvality, které vychází z posledních trendů a technologií. Ucelené portfolio výrobků značky SILCO přináší komplexní řešení při lepení, tmelení, izolování, vyplňování, a to jak ve stavebnictví a průmyslu, tak v domácnosti.

Naší filozofií je zajistit pro zákazníka maximálně efektivní, jednoduché a dostupné řešení jeho požadavků, přitom neplýtvat prostředky a chránit životního prostředí. Proto neustále zdokonalujeme a modernizujeme naše výrobky a služby, abychom trvale přinášeli nejlepší možná řešení.

Kvalita našich výrobků a servis, který poskytujeme dohromady s velmi příznivými cenami, z nás činí nejlepší nabídku na trhu.


Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016