deutch deutch
MASTERsil® / Lepidla

Lepidlo na parozábrany - vinylkopolymer

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 99 Kč bez DPH

Cena: 114 Kč s DPH /94 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:12 měs.
Popis:MASTERsil® - Lepidlo na parozábrany je jednosložkové lepidlo na bázi vinylkopolymer bez
rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu,
rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, vytváří odolný, trvale pružný
spoj. MASTERsil® - Lepidlo na parozábrany je určeno pro lepení parotěsných zábran a folií, obsahujících např. polyethylen, polypropylen, PVC, EPDM, DPC. Lepidlo má výbornou přilnavost na běžné stavební podklady – dřevo, kov, plasty, beton, omítka. Lepidlo odpovídá parotěsným spojům dle DIN 4108-7.

Technické informace

1. Charakteristika
MASTERsil® - Lepidlo na parozábrany je jednosložkové lepidlo na bázi vinylkopolymer bez
rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, vytváří odolný, trvale pružný
spoj.

2. Použití
MASTERsil® - Lepidlo na parozábrany je určeno pro lepení parotěsných zábran a folií, obsahujících např. polyethylen, polypropylen, PVC, EPDM, DPC. Lepidlo má výbornou přilnavost na běžné stavební podklady – dřevo, kov, plasty, beton, omítka.
Aplikační postup
Podkladové plochy musí být odprášené, odmaštěné a suché. Odřízněte špičku kartuše nad závitem, našroubujte aplikační špičku, tu seřízněte dle požadovaného vytlačovaného množství (min. doporučená vrstva lepidla je 3 mm) a pomocí vytlačovací pistole naneste lepidlo v bodech nebo proužcích na jednu z lepených ploch. Poté obě lepené plochy spojte mírným tlakem. Se spojem můžete lehce manipulovat do 15-ti min. od nanesení lepidla. V případě lepení těžkých folií je nutná fixace po dobu cca 24 hod. (dle teploty okolí) Konečné vytvrzení probíhá v závislosti na teplotě rychlostí 3 mm/24 hod. při +20°C.

3. Technické údaje
4. Barva modrozelená
5. Balení kartuše 315 ml, karton 25 ks

6. Životnost a skladování v originálních obalech při teplotě +0°C až +35°C po dobu 12 měsíců.

7. Upozornění
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016