deutch deutch

Venkovní akrylátový tmel - akrylátová disperze

Venkovní akrylátový tmelDostupnost: Skladem
Doporučená cena: 47 Kč bez DPH

Cena: 54 Kč s DPH /45 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:24 měs.
Popis:Jednosložkový vodou ředitelný tmel na bázi akrylátové disperze pro těsnění dilatačních spár panelových objektů s pohybem spáry do 12,5%. Má výbornou přilnavost na porézní stavební materiály - panely, zdivo, omítku, štuk apod.; i na hladké podklady - natřené kovy a dřevo, dřevotříska, některé plasty. Odolává UV záření, vodě, kyselým dešťům, je přetíratelný.

Technické informace

Charakteristika:
MASTERsil® – Venkovní akrylátový tmel je jednosložkový tmel na bázi akrylátové disperze. V průběhu vysychání bez zápachu, vyznačuje se vysokou elasticitou, odolává UV záření, po dokonalém vyschnutí vodě, je přetíratelný.

Použití:
MASTERsil® – Venkovní akrylátový tmel je určen zejména pro těsnění venkovních dilatačních spár panelových a obdobných objektů, má výbornou adhezi na porézní stavební materiály (beton, panel, omítka, zdivo apod.), stejně dobře drží také na neporézních podkladech. Tmel vydrží pohyb spáry v rozmezí 12,5 % při zachování požadovaného zatěsnění. Tmel lze samozřejmě použít také v interiéru pro více namáhané spáry, kde již nestačí klasický MASTERsil® Akrylátový tmel, který je modifikován zejména pro práce se sádrokartonem.

Aplikace:
Podkladové plochy musí být suché, odmaštěné a odprášené. Pokud je podklad nesoudržný a je riziko vadného přilnutí tmelu, doporučujeme provést penetrační nátěr a to buď Venkovním akrylátovým tmelem zředěným vodou v poměru 2:1 nebo použijte MASTERsil® Přísadu do stavebních směsí. Po zaschnutí penetračního nátěru naneste Venkovní akrylátový tmel. Finální úpravu tmelu proveďte mokrým štetcem nebo stěrkou do 15 minut od nanesení (doba může být kratší nebo delší dle teploty okolí).

Technické údaje:
Systém reakce : vysychání
Teplota zpracování : +5°C až + 40°C
Teplotní odolnost : - 20°C až + 80°C
Objemová hmotnost : 1,72 g/ml
Povrchový škraloup : 15 minut
Rychlost vysychání : 1-1,5 mm / 24 hodin
Konečná pevnost : 5 kg/cm2
Modul 0,28 MPa
Pevnost v tahu 0,50 MPa
Tažnost 400%
Tvrdost 35ShA
Pohyb ve spáře 12,5%
Smrštění 4%

Barva: bílá,šedá,

Balení: kartuše 315ml, hadice 600 ml, kbelík 5, 10 kg

Skladování:
V originálních obalech při teplotě +5°C až +30°C po dobu 24 měsíců.

Bezpečnostní opatření: žádná

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016