deutch deutch
MASTERsil® / Lepidla

Konstrukční PU lepidlo - polyuretanové

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 134 Kč bez DPH

Cena: 154 Kč s DPH /127 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:12 měs.
Popis:MASTERsil® - Konstrukční PU lepidlo je jednosložkové polyuretanové lepidlo bez rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, naopak mírně pění. MASTERsil® - Konstrukční PU lepidlo je vhodné pro lepení dřeva, kamene, betonu, pevných plastů, polyuretanové a polystyrenové pěny, skelné tkaniny, plechů, kovových stavebních prvků
na savé i nesavé podklady. Vhodné pro stavbu lodí a lehkých letadel, na chemické kotvení ve
stavebních konstrukcích.

Technické informace

1. Charakteristika
MASTERsil® - Konstrukční PU lepidlo je jednosložkové polyuretanové lepidlo bez rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, naopak mírně pění.

2. Použití
MASTERsil® - Konstrukční PU lepidlo je vhodné pro lepení dřeva, kamene, betonu, pevných plastů, polyuretanové a polystyrenové pěny, skelné tkaniny, plechů, kovových stavebních prvků
na savé i nesavé podklady. Vhodné pro stavbu lodí a lehkých letadel, na chemické kotvení ve stavebních konstrukcích.
Aplikační postup
Podkladové plochy musí být odmaštěné, odprášené, do 5% vlhkosti mohou být vlhké. Lepidlo naneste na jednu z lepených ploch (v případě chemického kotvení do otvoru) v požadovaném množství v bodech nebo proužcích a poté lepené plochy pevně spojte. Se spojem můžete manipulovat po dobu 15-ti min. Nevytvrzené lepidlo odstraníte rozpouštědlem, vytvrzené pouze mechanicky.

3. Technické údaje

4. Barva béžová
5. Balení kartuše 315 ml, karton 25 ks
hadice 600 ml, karton 15 ks

6. Životnost a skladování v originálních obalech při teplotě 0°C až +25°C po dobu 12 měsíců.

7. Upozornění
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016