deutch deutch
MASTERsil® / Lepidla

Rychlé montážní lepidlo - neoprénové

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 90 Kč bez DPH

Cena: 103 Kč s DPH /86 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:12 měs.
Popis:MASTERsil® - Rychlé montážní lepidlo je jednosložkové lepidlo na rozpouštědlové bázi určené pro rychlé kontaktní lepení i pro částečné pružné lepení. Je vhodné pro savé a nesavé podklady
s výjimkou polystyrenu. MASTERsil® - Rychlé montážní lepidlo je určeno k rychlému lepení sádrokartonových desek, dřevěných prahů, podlažních lišt, obložení apod. Při mnoha aplikacích nahrazuje hřebíky a vruty. Je možné jej použít i pro lepení keramických obkladů, kovů a plastů.

Technické informace

popis
1. Charakteristika
MASTERsil® - Rychlé montážní lepidlo je jednosložkové lepidlo na rozpouštědlové bázi určené pro rychlé kontaktní lepení i pro částečné pružné lepení. Je vhodné pro savé a nesavé podklady
s výjimkou polystyrenu.

2. Použití
MASTERsil® - Rychlé montážní lepidlo je určeno k rychlému lepení sádrokartonových desek, dřevěných prahů, podlažních lišt, obložení apod. Při mnoha aplikacích nahrazuje hřebíky a vruty. Je možné jej použít i pro lepení keramických obkladů, kovů a plastů.
Aplikační postup
Podklad očistěte od hrubých nečistot, prachu a mastnoty. MASTERsil® - Rychlé montážní lepidlo
nanášejte pomocí ruční pistole v housenkách tam, kde je materiál rovný, nebo v kapkách tam, kde materiál má nepravidelný povrch. Housenky je nutno nanášet v pravidelných intervalech a uhlazovat pomocí stěrky tak, aby se udržovala hloubka materiálu 2-3 mm. V případě kontaktního lepení je nutno materiály k sobě pevně přitisknout a poté oddělit, aby se zajistil přenos materiálu na podklad. Pokud přenos materiálu nebude dokonalý, je nutno nanést na potřebná místa další lepidlo a přitisknutí zopakovat. Po 5ti minutách je nutno materiály opět pevně přitlačit. Dokud nedojde k úplnému vytvrzení lepidla, sestavu je nutno přechodně mechanicky zpevnit.

3. Technické údaje
4. Barva béžová
5. Balení kartuše 315 ml, karton 25 ks
6. Životnost a skladování v originálních obalech při +5°C až +30°C po dobu 12 měsíců.

7. Upozornění
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016