deutch deutch
MASTERsil® / Lepidla

Akvarijní silikonové lepidlo - acetátové

Akvarijní silikonové lepidloDostupnost: Skladem
Doporučená cena: 115 Kč bez DPH

Cena: 132 Kč s DPH /109 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:24 měs.
Popis:MASTERsil® - Akvarijní silikonové lepidlo je jednosložkový acetátový tmel, 100% silikon, neškodný pro ryby, odolává řasám a mořské vodě, vhodný pro styk s pitnou vodou, s vysokou pružností a pevností. MASTERsil® - Akvarijní silikonové lepidlo je určen pro výrobu a opravy akvárií, terárií, vhodný pro instalaci výkladních skříní, skleněných boxů, skříní apod. Zároveň je možno použít jej pro těsnění a lepení v provozech vyžadujících čisté a netečné pracovní prostředí – výroba nápojů, potravin, léků apod. (Tmel má certifikaci pro styk s pitnou vodou v německé zkušebně Fresenius.)

Technické informace

1. Charakteristika
MASTERsil® - Akvarijní silikonové lepidlo je jednosložkový acetátový tmel, 100% silikon, neškodný pro ryby, odolává řasám a mořské vodě, vhodný pro styk s pitnou vodou, s vysokou pružností a pevností.

2. Použití
MASTERsil® - Akvarijní silikonové lepidlo je určen pro výrobu a opravy akvárií, terárií, vhodný pro
instalaci výkladních skříní, skleněných boxů, skříní apod. Zároveň je možno použít jej pro těsnění a lepení v provozech vyžadujících čisté a netečné pracovní prostředí – výroba nápojů, potravin, léků apod. (Tmel má certifikaci pro styk s pitnou vodou v německé zkušebně Fresenius.)
Aplikační postup
Podkladové plochy musí být odprášené, odmaštěné a suché. Odřízněte špičku kartuše nad závitem, našroubujte aplikační špičku, tu seřízněte dle požadovaného vytlačovaného množství a pomocí vytlačovací pistole naneste lepidlo na jednu z lepených ploch. Se spojem můžete lehce manipulovat do 7 min. od nanesení lepidla. ‚Čerstvé přebytečné lepidlo odstraníte pomocí výrobku MASTERsil® Odstraňovač silikonu a pěny, vytvrzené pouze mechanicky. Konečné vytvrzení probíhá v závislosti na teplotě rychlostí 3 mm/24 hod. při +20°C.

3. Technické údaje
4. Barva transparentní, černá
5. Balení kartuše 315 ml, karton 25 ks
hadice 600 ml (na objednávku)

6. Životnost a skladování v originálních obalech při teplotě +5°C až +30°C po dobu 24 měsíců.

7. Upozornění
Před použitím se seznamte s informacemi na obalu výrobku nebo v bezpečnostním listu.
Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016