deutch deutch

Univerzální vazelína - plastické mazivo na základě ropných základových olejů

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 67 Kč bez DPH

Cena: 77 Kč s DPH /64 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:36 měs.
Popis:Plastické mazivo na základě ropných základových olejů s přísadami proti oxidaci a rezivění. Je určena pro mazání valivých ložisek, kluzných uložení, malých ozubených převodů, ložisek středních elektromotorů, dynam alternátorů, vysavačů, ložisek praček, vodních čerpadel. Vhodná i pro promazání dveřních, okenních závěsů (pantů). Mazání a ochrana strojních zařízení.

Technické informace

Charakteristika :
MASTERsil® – Univerzální vazelína je plastické mazivo na základě ropných základových olejů s přísadami proti oxidaci a rezivění. Vazelína odolává vodě, teplotám, UV záření, vůči okolí nezávadná.

Použití :
MASTERsil® – Univerzální vazelína je určena pro mazání valivých ložisek v běžných provozních podmínkách, k promazání kluzných uložení, malých ozubených převodů, vhodné pro mazání ložisek středních elektromotorů, dynam, alternátorů, vysavačů, ložiska praček, vodních čerpadel. Vhodné pro snadné promazání a ochranu vnitřních a venkovních závěsů (pantů) vrat, dveří, oken.

Aplikace :
Odřízněte špičku kartuše nad závitem, našroubujte aplikační špičku, tu seřízněte dle šíře spáry a pomocí výtlačné pistole naneste do promazávaného prostoru. Přebytečnou vazelínu odstraníte pomocí rozpouštědla.

Technické údaje :

Teplota zpracování : -10°C až + 40°C
Teplotní odolnost : - 30°C až + 120°C
Bod skápnutí : 195°C

Barva :
žlutohnědá

Balení :
Kartuše 315 ml, v kartonu 25 ks

Skladování :
V originálních obalech při teplotě +5°C až +30°C po dobu 36 měsíců.


Bezpečnostní opatření :
Skladujte mimo dosah dětí !!

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016