deutch deutch
MASTERsil® / Nátěry, přísady

Interierový nátěr omyvatelný - jednosložkový vodou ředitelný disperzní nátěr

Dostupnost: Na objednávku
Doporučená cena: 294 Kč bez DPH

Cena: 338 Kč s DPH /279 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kbelík
Dostupná balení:8 kg
Záruka:7 měs.
Popis:Jednosložkový vodou ředitelný disperzní nátěr určený k finálním nátěrům sádrokartonu, omítek, betonových panelů, lehčených příček v panelové zástavbě, papírových strukturálních tapet, dřevotřísek, cementotřísek a dalších savých podkladů. Obsahuje protiplísňovou přísadu, má výbornou roztíratelnost a vysokou kryvost. Je odolný proti otěru a žloutnutí. Vhodný do koupelen.

Technické informace

Charakteristika:
MASTERsil® - Interiérový nátěr je jednosložkový vodou ředitelný disperzní nátěr. Nátěr obsahuje protiplísňovou přísadu, je výborně roztíratelný, má vysokou kryvost a odolnost proti žloutnutí.

Použití:
je určen k finálním nátěrům zejména sádrokartonu, ale také omítek, betonových panelů, lehčených příček v panelových objektech, na strukturované papírové tapety, dřeva, dřevotřísek, cementotřísek apod.

Nanášení:
nanášet možno štětkou, válečkem, štětcem, stříkací technikou-neucpává trysky. Použité nářadí ihned omyjte vodou.

Ředění:
do 1kg nátěru se přidá 0,2 – 0,5 l čisté vody [omyvatelná verze 0,1 – 0,5 l] dle stupně savosti podkladu nebo dle způsobu nanášení [vyšší savost=vyšší ředění, stříkání=vyšší ředění].

Probarvení:
běžnými tónovacími pastami

Aplikace:
podklad musí být zbaven mastných skvrn, odprášený, vyspravené nerovnosti např. MASTERsil® Akrylátovým tmelem, případně MASTERsil® Šlehaným akrylátovým tmelem. Pro první vrstvu se nátěr zředí vodou v poměru 1:1,3-0,5. Druhý nátěr se nanáší po úplném zaschnutí, nyní se ředí v poměru 1: 0,2-0,3. Orientační doba zasychání je 2-4 hodiny dle teploty, savosti a vlhkosti podkladu.

Vydatnost:
4 – 6 m2 z 1 kg naředěného nátěru

Technické údaje:

Složení: vodná disperze s plnivy
Barva: zářivě bílá
Obsah sušiny min. 60%
Přídržnost dle ČSN 732577
Paropropustnost dle ČSN 732580
Kryvost 1. stupeň dle ČSN 673065
Bělost min. 90%

Balení:
kbelík 8, 15, 25 kg

Skladování:
v původních obalech při teplotě + 5 °C až +35°C po dobu 7 měsíců

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016