deutch deutch
MASTERsil® / Polyuretanové pěny

Montážní pěna ohnivzdorná B1 - polyuretanová pěna

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 286 Kč bez DPH

Cena: 329 Kč s DPH /272 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / SPRAY
Dostupná balení:750 ml
Záruka:9 měs.
Popis:Polyuretanová pěnová hmota, působením vzdušné vlhkosti expanduje až na 40ti násobek svého původního objemu. Určená pro upevňování a těsnění protipožárních dveří, oken, průchodů, elektroinstalací, apod. všude tam, kde je požadavek na zvýšenou odolnost protri ohni. Pěna neodolává UV záření.

Technické informace

Charakteristika
Mastersil® – Montážní pěna ohnivzdorná B1 je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 40ti násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat.


Použití
Mastersil® – Montážní pěna ohnivzdorná B 1 je vhodná pro vnitřní i vnější použití na upevňování a těsnění elektroinstalací, protipožárních dveří, trezorů, dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod., všude tam kde jsou zvýšené požadavky na odolnost proti ohni.


Technické údaje
Vzhled napěňující tekutina
Teplota zpracování +5°C až +40°C
Nelepivost pěny 5 - 10 minut
Řezatelnost 25 - 30 minut
Konečné vytvrzení 1 - 5 hodin
Hustota pěny 26 – 30 kg/m3
Vydatnost 30 – 35 l (z 750 ml)
Nasákavost vody max. 1%
Stabilita objemu max. –1%
Třída hořlavosti dle DIN 4102 B 1

Balení
Plechová dóza 750 ml spray


Skladovatelnost
V originálních obalech při +5°C až +30°C po dobu 9 měsíců, lahve chraňte před přímým slunečním zářením a nevystavujte je teplotám nad +50°C.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý. Zdraví škodlivý.
Pečlivě přečtěte návod k použití na obalu.

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016