deutch deutch
MASTERsil® / Polyuretanové pěny

Odstraňovač silikonu a pěny - čistící přípravek

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 110 Kč bez DPH

Cena: 126 Kč s DPH /105 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / SPRAY
Dostupná balení:200 ml
Záruka:24 měs.
Popis:Rozpouštědlový přípravek k důkladnému narušení a snadnějšímu odstranění čerstvého nebo zvulkanizovaného silikonu. Je možno jej použít i k odstranění ztvrdlé polyuretanové pěny.
Rozpouštědlový přípravek k důkladnému narušení a snadnějšímu odstranění čerstvého nebo zvulkanizovaného silikonu. Je možno jej použít i k odstranění ztvrdlé polyuretanové pěny.

Technické informace

popis
MASTERsil® – Odstraňovač silikonu a pěny je jednosložkový rozpouštědlový přípravek. V průběhu vysychání vytváří typickou rozpouštědlovou vůni.

aplikace
Po mechanickém odstranění zbytků tmelu nebo pěny Odstraňovač řádně protřepejte a ze vzdálenosti 20 – 30 cm od čištěného podkladu nastříkejte rovnoměrnou vrstvu Odstraňovače. Nechte působit 15 minut a poté mechanicky odstraňte narušenou vrstvu tmelu nebo pěny. V případě potřeby celý postup zopakujte. Jako finální čištění použijte čistou vodu a hadr.

technická charakteristika
Systém reakce: směs rozpouštědel
Měrná hmotnost: 0,80 g/ml
Doba zpracování: 15 minut
Teplota zpracování: - 20°C až +80°C
Teplotní odolnost: - 40°C až +80°C

stabilita, skladování
V originálních obalech při +5°C až +30°C po dobu 24 měsíců.

použití
MASTERsil® – Odstraňovač silikonu a pěny je určen pro snadnější odstranění čerstvého nebo zvulkanizovaného silikonu nebo vytvrzené polyuretanové pěny. Pro obsah rozpouštědel odzkoušejte slučitelnost přípravku s čištěným podkladem.

bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Dráždí oči a kůži.

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016