deutch deutch
MASTERsil® / Polyuretanové pěny

Studnařská a kanalizační pěna - polyuretanová pěna

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 139 Kč bez DPH

Cena: 160 Kč s DPH /132 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / SPRAY
Dostupná balení:750 ml
Záruka:18 měs.
Popis:Polyuretanová pěnová hmota, působením vzdušné vlhkosti expanduje až na 50ti násobek svého původního objemu. Určena pro vyplňování a těsnění betonových a obdobných studničních skruží, jímek, kanalizací, šachet apod. všude tam, kde pěna přichází do styku s pitnou vodou. Pěna neodolává UV záření.
Atestace na styk s pitnou vodou .

Technické informace

Charakteristika
Mastersil® – Studnařská pěna je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 50ti násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat, tento typ má atestaci na styk s pitnou vodou.


Použití
Mastersil® – Studnařská pěna je vhodná při instalaci betonových a obdobných skruží ve studnách, kanalizacích, šachtách apod., všude tam, kde lze předpokládat styk pěny s pitnou , případně užitkovou vodou. Samozřejmě lze použít při standartních montážích dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod..


Technické údaje
Vzhled napěňující tekutina
Teplota zpracování +5°C až +40°C
Optimální teplota pěny a okolí +20°C
Nelepivost pěny 10 minut
Řezatelnost 60 minut
Konečné vytvrzení 12 hodin
Hustota pěny 18 – 22 kg/m3
Vydatnost 28 – 32 l { z 750 ml}
Třída hořlavosti dle DIN 4102 B 3

Balení :
Plechová dóza 750 ml spray


Skladovatelnost
V originálních obalech při +5°C až +30°C po dobu 18 měsíců, lahve chraňte před přímým slunečním zářením a nevystavujte je teplotám nad +50°C.

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016