deutch deutch
MASTERsil® / Polyuretanové pěny

Montážní pěna NÍZKOEXPANZNÍ - polyuretanová pěna

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 137 Kč bez DPH

Cena: 157 Kč s DPH /130 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:tlaková dóza / SPRAY
Dostupná balení:750 ml
Záruka:18 měs.
Popis:Jednosložková polyuretanová pěna vulkanizující vzdušnou vlhkostí vhodná pro montáž oken, dveří a podobných stavebních prvků s požadavkem na nižší pěnivost. Vhodná pro vyplňování dutin, otvorů, prostupů. Vytváří polotuhou pěnovou strukturu, kterou lze dále upravovat - řezat, omítat, natírat. Neodolává UV záření.

Technické informace

popis
MASTERsil® - Montážní pěna nízkoexpanzní je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 50ti násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat.

technická charakteristika
Vzhled: napěňující tekutina
Teplota zpracování: +5°C až +40°C
Nelepivost pěny: 7 minut
Řezatelnost: 25 - 30 minut
Konečné vytvrzení: 12 hodin
Hustota pěny: 18 - 20 kg/m3
Vydatnost: 28 - 32 l (z 750 ml)
Třída hořlavosti dle DIN 4102: B 2

stabilita, skladování
V originálních obalech při +5°C až +30°C po dobu 18 měsíců, lahve chraňte před přímým slunečním zářením a nevystavujte je teplotám nad +50°C.

použití
MASTERsil® - Montážní pěna nízkoexpanzní je vhodná pro vnitřní i vnější použití na upevňování a těsnění dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod.

bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Extrémně hořlavý. Zdraví škodlivý. Pečlivě přečtěte návod k použití na obalu.


Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016