deutch deutch

Silikon-akrylátový tmel - hybridní přetíratelný tmel

Silikon - akrylátový tmelDostupnost: Skladem
Doporučená cena: 58 Kč bez DPH

Cena: 67 Kč s DPH /55 Kč bez DPH/

Barva:

Balení:kartuše
Dostupná balení:315 ml
Záruka:24 měs.
Popis:Jednosložkový tmel (směs akrylátové disperze a silikonového polymeru) s protiplísňovou přísadou pro lepení a těsnění pěnového polystyrenu, dřevěných lišt a obložení, některých plastových lišt, obkladů a panelů, umakartu, minerální vlny, koberců apod. Tmel odolává UV záření, je přetíratelný.

Technické informace

Charakteristika:
MASTERsil® – Silikon-akrylátový tmel je jednosložkový hybridní tmel na bázi akrylátové disperze se silikonovým polymerem. Tmel obsahuje protiplísňovou přísadu. V průběhu vytvrzování bez zápachu. Tmel v transparentním provedení má po vytlačení bílou barvu, postupným vysycháním tmel zprůsvitní. Tmel odolává UV záření, je přetíratelný (slučitelnost s nátěrem doporučujeme odzkoušet) po 12 hodinách.

Použití:
MASTERsil® – Silikon-akrylátový tmel je vhodný pro lepení a těsnění pěnového polystyrenu, dřevěných lišt a obložení, některých plastových lišt, obkladů, panelů, umakartu, minerální vlny, koberců apod. Tmel v bílém provedení lze použít pro spárování a lepení v sanitárním prostředí. Nevhodné pro lepení polypropylenu, polyetylenu, akrylového skla.

Aplikace:
Podkladové plochy musí být suché, odmaštěné a odprášené. Tmel naneste do požadovaného prostoru, finální úpravu proveďte pomocí stěrky do 20 minut. Při lepení težších předmětů doporučujeme fixaci lepeného spoje po dobu 12 minut. Nevytvrzený tmel lze odstranit vodou, vytvrzený mechanicky.

Technické údaje:
Systém reakce : vysychání
Teplota zpracování : +5°C až + 40°C
Teplotní odolnost : - 30°C až +100°C
Objemová hmotnost : 1,10 g/ml čirá, 1,28 g/ml bílá
Povrchový škraloup : 20 minut
Rychlost vysychání : 2 mm / 24 hodin
Pevnost v tahu : 0,30 čirá, 0,38 bílá N.mm2
Tažnost : 3.000 čirá, 1.300 bílá %
Tvrdost : 46 ShA
Lineární smrštění : 4 %
Modul : 0,25 N.mm2

Barva: čirá,bílá

Balení: kartuše 315 ml, v kartonu 25 ks

Skladování:
V originálních obalech při teplotě 0°C až +30°C po dobu 24 měsíců.

Bezpečnostní opatření:
Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s pokožkou a očima. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Zpět

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016